logostowarzyszenie2013 kontakt projekty organizacja strona główna citynew do pobrania komunikaty

"ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia"

ZAPRASZAMY do stowarzyszenia pod nazwą:
STOWARZYSZENIE UŻYTKOWNIKÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI TRANSFER
Członkiem Stowarzyszenia może zostać KAŻDY pragnący rozwijać Swoje umiejętności i oczekujący zrozumienia przepisów prawa czy zasad rozliczeń kosztów utrzymania budynków i lokali w budynkach wielolokalowych. Każdy z członków Stowarzyszenia może uczestniczyć w organizowanych szkoleniach i spotkaniach wsparcia prawnego i zawodowego. Licencjonowany zarządca będący naszym członkiem może nieodpłatnie uczestniczyć w doskonalenia zawodowych w ilości 24 godz. edukacyjnych w roku ( zgodnie z MI). Członek Stowarzyszenia może otrzymać różne wzory protokołów, instrukcji obiektowych czy regulaminów.